Schaerer servis

Víkendový servis kávovarů

Oprava kávovaru

Šálky kávy

Siena slideshow

banner kávovary 1

banner kávovary 2

Servis a opravy kávovarů

Firma Ewald Kost se zabývá nejenom prodejem kávovarů pro domácnost, kanceláře a profi kávovarů, ale také servisem kávovarů a jejich repasováním. Komerční profesionální kávovary představují značnou investici, a je proto důležité mít takového partnera, který vám kávovar nejenom dodá, ale bude provádět i servis po celou dobu provozu kávovaru. Máme zkušenosti, odborné znalosti a díky širokému poli působnosti od dodavatele kávovarů a spotřebního materiálu, přes jejich pronájem, poradenskou činnost po servis, opravy a dodávky náhradních dílů. Záruka servisu po celou dobu provozu kávovaru zhodnotí vaši počáteční investici.

 

 

Naše firma je distributorem a servisním střediskem pro celou škálu profesionálních kávovarů. Jsou to přístroje pro kavárny a bary a to jak pákové a automatické espresso kávovary, tak přístroje pro filtrovanou kávu. Máte-li zájem o zakoupení některého z těchto špičkových zařízení, navštivte naše webové stránky www.obchod-kavovary.cz . Zde je samozřejmě také možné zakoupit kávovary pro domácnost. Dále se specializujeme na kávovary do kanceláře. Máte-li zájem o vybavení kanceláře moderním espresso kávovarem, navštivte naši webovou stránku www.officecafe.cz

 

 

 

Naše servisní středisko provádí opravy kávovarů nejrůznějších značek. Jsme Například servis Saeco, servis Jura, dále Bravilor Bonamat, Reneka, Mahlkonig, CMA, servis Schaerer, Kamareta a dalších. Pro přesné informace navštivte stránku servisovaná zařízení, nebo zavolejte, pošlete email, nebo použijte náš kontaktní formulář. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy. Opravujeme kávovary na celém území České Republiky a také na Slovensku.Více na stránce Kontakty a Servisní technici .

 

Novinka: Porouchal se vám kávovar o víkendu? Zavedli jsme novinku - Víkendový servis kávovarů. Více na stránce Víkendový servis kávovarů.