Servis kávovarů

Servis pro domácnost a gastronomii

Prodej kávy a kávovarů Káva do kanceláře Prodej kávy a kávovarů Servis kávovarů

DeLonghi nové informace o vývoji firmy.

Společnost DeLonghi dosáhla dohody o převzetí úplné kontroly nad švýcarským výrobcem Eversys.

DeLonghi – TREVISO, Itálie – Skupina DeLonghi, dříve menšinový akcionář švýcarské skupiny Eversys¹, dosáhla dohody o převzetí úplné kontroly nad skupinou. Částka dohodnutá pro zbývající 60% podíl je ca. 110 milionů CHF, což zvyšuje celkovou hodnotu („Enterprise Value“) akvizice 100% skupiny na cca. 150 milionů CHF.

DeLonghi -Skupina Eversys, založená v roce 2009 se sídlem v Sierre, působí v oblasti inženýrství a marketingu profesionálních kávovarů na espresso se zvláštním zaměřením na plně automatické modely, pro které společnost vyvinula vysoce inovativní technologii, která zajišťuje umístění na high-end referenčního sektoru. Eversys, která v roce 2016 vykázala prodej cca. 17 milionů CHF, dosáhl konsolidovaných výnosů v roce 2020 ve výši cca. 65 milionů CHF, s upravenou Ebitdou ca. 12 milionů CHF. Tento pozoruhodný vývoj byl umožněn také díky silné spolupráci navázané v posledních letech se skupinou DeLonghi Group, která nabídla finanční podporu, průmyslové know-how a distribuční struktury, všechny základní faktory pro posílení budoucích rozvojových plánů.

V roce 2020 společnost Eversys dále slavnostně otevřela nový nejmodernější výrobní závod ve Švýcarsku. “ Jsme nadšeni naším novým důležitým krokem ve světě kávy. Ve společnosti Eversys obdivujeme vášeň pro dokonalost, kvalitu a silnou schopnost inovovat, hodnoty, které vedly zakladatele Jean Paula In-Albona a Roberta Birchera k uskutečnění jejich snu. Všechny prvky, které sdílíme a které byly motorem spolupráce vyvinuté od začátku a které budou i nadále základem našich společných budoucích projektů. “Očekává se uzavření transakce se souhlasem protimonopolních úřadů v první polovině tohoto roku.

Jsem přesvědčen, že nás fanoušky kávovarů DeLonghi čeká spoustu novinek  překvapení v oblasti vývoje a servisu kávovarů DeLonghi . Máme se tedy na co těšit.

Tyto informace jsem čerpal z portálu  www.comunicaffe.com  Portál doporučuji pro všechny co se zajímají o kávovary, kávu a vše co k tomu patří. naleznete zde mnoho zajímavostí z této oblasti.

S pozdravem

Ewald Kost

www.servis-kost.eu