Servis kávovarů

Servis pro domácnost a gastronomii

Prodej kávy a kávovarů Káva do kanceláře Prodej kávy a kávovarů Servis kávovarů

DeLonghi – servis kávovarů, základní pokyny část 2. ODVÁPNĚNÍ

Základní a důležité pokyny při používání kávovarů DeLonghi v domácnostech. ( odvápnění odstranění vodního kamene a běžná údržba kávovarů )

Každý plně automatický kávovar DeLonghi  musí být pravidelně odvápňován. Chráníte tím kávovar a šetříte případné servisní náklady. Aby bylo možné nastavit optimální interval odvápnění, musí  být  známa tvrdost vody, kterou používáte.  Některé plně automatickém kávovary  DeLonghi mají  možnost pravidelné odvápnění  nastavit v  programovacím  menu. Po  nastavení parametru,  váš kávovar  DeLonghi  zobrazí  požadavek  odstraňování vodního  kamene ve správný čas v závislosti  na tvrdosti vody  jak již bylo zmíněno.

K  odvápnění potřebujete  odvápňovací prostředek.  Zde je nutno poznamenat, že vysoká cena prostředku negarantuje účinek.  Odvápňovací prostředek je potřeba dávkovat dle návodu.  Pokud budete potřebovat doplňující informaci ohledně druhů kontaktujte nás rádi vám poradíme. Další možností je, že svěříte kávovar do odborné péče.   www.servis-kost.eu   Po odvápnění je na místě preventivně zkontrolovat možné  netěsnosti v kávovaru. Ušetří se tak další možné servisní náklady. Týká se to především kávovarů, které jsou v užívání více jak dva roky. Netěsnosti mohou nastat právě a především špatný postupem odvápňování kávovaru. Dále pak používáním nevhodných odvápňovacích prostředků. Pokud bude vše řádně vyčištěno a odvápněno, doporučuji vhodný výběr kávy, kterou nabízím v našem obchodě.

www.zrnko-kavy.cz

S pozdravem

Výborná káva typ pro dokonale vyčištěný kávovar.

Ewald Kost