Servis kávovarů

Servis pro domácnost a gastronomii

Prodej kávy a kávovarů Káva do kanceláře Prodej kávy a kávovarů Servis kávovarů

Pronájem a zapůjčení kávovaru

Nabízíme servis kávovarů, pronájem kávovarů  Schaerer pro firmy i kanceláře více informací naleznete na  www.officecafe.cz , dále pak pro   klientská centra, cukrárny a také gastronomii. Nabízíme bezplatný pronájem kávovarů za pravidelný odběr kávy. Máme široký sotiment jednodruhových káv z naší pražírny ale také výborné chuťově vyvážené směsi a výběrové kávy, které naleznete na odkazu www.zrnko-kavy.cz Naší předností je, že dokážeme nabídnout řešení na míru pro každého zákazníka včetně kvalitního a rychlého servisu.

K pronájmu a zapůjčení kávovaru si dopřejte si ve Vaší firmě vynikající kávu, připravenou na kávovarech, vyvinutými nejen  pro kavárny,cukrárny a restaurační zařízení. Díky profesionálnímu kávovaru Schaerer  www.schaerer-servis.cz  si kdykoliv připravíte vždy čerstvě mletou zrnkovou kávu v baristické kvalitě. Mimo espresso jsou na výběr i další oblíbené nápoje, např. cappucino, café latte nebo horká čokoláda, z čerstvého i sušeného mléka. Dopřejte si celkový kvalitní servis kávovaru.

Naše kávovary používají nejmodernější technologie díky tomu, že firma Schaerer  spolu s WMF, patří k nejinovativnějším výrobcům kávovarů pro profesionální a poloprofesionální užití. Kávu a kávové speciality umějí nejenom skvěle připravit, ale také moderně a reprezentativně vypadají a mají příjemné uživatelské rozhraní. Naše káva bude chutnat Vám i Vašim zákazníkům. Vybíráme jí na základě dlouholetých zkušeností a ohlasů našich klientů. Dopřejte si kvalitní servis kávovarů. www.zrnko-kavy.cz

Servis provádíme po celé ČR a pokud nastane jakýkoli problém, jsme jej schopni v co nejkratším čase napravit. Máme více než dvacetileté zkušennosti se servisem profesionálních kávovarů. Pronájmem našich kávovarů rozhodně neuděláte chybu. Uzavřeme s Vámi takovou smlouvu, která Vám bude vyhovovat, bez starostí, přesně podle Vašich potřeb.

V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat formulářem  na  www.servis-kost.eu/kontakt 

Nebo telefonicky : +420 731 012 151

S pozdravem

Ewald Kost                                                    Certifikovaný servisní partner Schaerer