Servis kávovarů

Servis pro domácnost a gastronomii

Prodej kávy a kávovarů Káva do kanceláře Prodej kávy a kávovarů Servis kávovarů

Servis kávovarů WMF

WMFWMF a Schaerer

Servisujeme kávovary obou firem, které patří do jedné obchodní a výrobní skupiny, WMF Group. S jejich servisem máme dlouhodobé zkušennosti. Oba výrobci, ač produkují vlastní řady kávovarů a používají svá řešení, používají mnoho společných konstrukčních prvků. Nabízíme Vám autorizovaný servis kávovarů WMF a Schaerer,  světových výrobců profesionálních kávovarů.

Užívejte si provoz kávovaru bez starostí

Pouze profesionální servis a preventivní údržba zajistí bezproblémové dlouhodobé užívání kávovaru WMF. Důvodem pro preventivní prohlídky a údržbu je, že v kávových zrnech a mleté kávě jsou obsažené rostlinné tuky a oleje, kyseliny a další chemické prvky. Tyto látky se mohou ukládat na různých místech stroje a postupně způsobovat problémy se zařízením.

Podle stupně tvrdosti používané vody může docházet také k většímu zavápňování, které je potřeba občas preventivně kontrolovat a odstraňovat.

Servis WMF

Kontaktujte nás, rádi zodpovíme Vaše dotazy. Servisujeme všechny typy kávovarů WMF. Pokud některý typ nenaleznete v následujícím seznamu, nevadí:

Napište, nebo nám zavolejte na číslo +420 731 012 151.

Poloautomatické espresso

WMF espresso

Plně automatické kávovary

WMF 1100 S
WMF 1500 S Classic
WMF 1500 S+
WMF 5000 S
WMF 5000 S+
WMF 9000 S+

Kávovary pro překapávanou kávu

WMF 1200 F
WMF 9000 F