Servis kávovarů

Servis pro domácnost a gastronomii

Prodej kávy a kávovarů Káva do kanceláře Prodej kávy a kávovarů Servis kávovarů

Představujeme Schaerer COFFEE SOUL “ Koncept“

Proč je koncept „Select“  kávovaru Schaerer Coffee Soul tak výjimečný.

Není tajemstvím, že  touha po individualitě roste. A co se týká osobního seberealizace, lze ji také přenést na vzhled a vybavení kávovaru Coffee Soul. Koncept „Select“ nového Schaerer Coffee Soul kávovaru, vám nabízí téměř neomezené možnosti konfigurovat stroj podle vašich představ.  Díky souhře designových prvků, technických vlastností a variabilních provozních možností volby produktů vytváří  Schaerer Coffee Soul kávu,  která je stejně jedinečná jako váš gastronomický koncept! Pokud budete chtít poznat podrobnosti navštivte stránky    www.schaerer-servis.cz    

Kávovar  Schaerer Coffee Soul s konceptem „Select“ je doslova chameleon 🙂

Koncept «Select» představuje zcela nový přístup. Nabízí nepřeberné množství variant, pomocí nichž lze individuálně a nezávisle na sobě navrhnout:  Technickou výbavu, uživatelské prostředí.  V neposlední řadě i rozmanitost nápojů. Ina Vogelgesang, ředitelka produktového managementu říká: „S novým modelem Schaerer Coffee Soul nabízíme našim zákazníkům surový diamant, který můžeme řezat společně podle jejich představ.“

Pokud jde o technické vlastnosti, například automaticky výškově nastavitelný výtok „Touchless Outlet“ nabízí větší pohodlí. Dále nabízí zařízení s větším výkonem při výdeji kávy a horké vody. Ti, kteří chtějí svým hostům nabídnout větší výběr nápojů, mohou pomocí technologie „Hot & Cold“ plně automaticky připravit speciality studené kávy nebo díky sirupové stanici „Flavour Point“ nabídnout milovníků kávy ochucené kávy.

Aby zákazníky oslovil vzhled kávovaru a  zapadl tak do koncepce , je možné přizpůsobit barvy a další designové prvky kávovaru. Můžete si například vybrat mezi čelem z nerezové oceli a plastem a nastavit vysoce lesklé a hedvábně lesklé barevné akcenty v měděné, červené, zelené nebo hnědé barvě.

Jednou z nejdůležitějších věcí tohoto konceptu je rychlí a spolehlivý servis. Pokud se pro tento koncept rozhodnete je možné kontaktovat servisní organizaci  www.servis-kost.eu rádi vám pomůžeme s konfigurací a servisem.

S pozdravem

Ewald KostCoffee Soul